27 Ekim 2026 SalıPiyasalar
CANLIEczanelerİletişimE-GazeteWhatsApp
SON DAKİKA
AnasayfaYerel Spor

Samsun Yerel Spor & Lig Puan Durumu

Samsunspor ve yerel amatör liglerde güncel puan tablosu ve istatistikler
SıraTakımOGBMAvP
1Galatasaray9711722
2Amed SK96211020
3Trabzonspor96121419
4Beşiktaş9603818
5Fenerbahçe95131516
6Kasımpaşa9441416
7Kocaelispor9504215
8Erzurumspor FK9423-414
9Arca Çorum FK9414313
10Göztepe9333312
11Corendon Alanyaspor9333-212
12RAMS Başakşehir9324-211
13Çaykur Rizespor9315-410
14TÜMOSAN Konyaspor9225-38
15Gaziantep FK9225-68
16Gençlerbirliği9225-118
17Samsunspor9117-134
18ikass Eyüpspor9108-213
Ücretsiz E-Bülten

Gündemi Kaçırmayın!

En önemli haberler, son dakika gelişmeleri ve özel analizler doğrudan e-posta kutunuza gelsin.

Spam göndermiyoruz. İstediğiniz an tek tıkla abonelikten çıkabilirsiniz.